+48 61 875 54 08 |  ul. Planetarna 15/3, 62-020 Zalasewo

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
„Rozszerzenie działalności przychodni specjalistycznej Diagnosis przez zakup specjalistycznego sprzętu”
Cel operacji: wsparcie zrównoważonego rozwoju z wykorzystaniem lokalnych zasobów poprzez zwiększenie dostępności i zakresu świadczonych usług medycznych dla ludności zamieszkałej na terenie gminy Swarzędz oraz innych gmin należących do obszaru Lokalnej Grupy Działania i przez to poprawę stanu zdrowia lokalnej społeczności.Rozszerzenie działalności przychodni specjalistycznej Diagnosis przez zakup specjalistycznego sprzętu
Przewidywane wyniki: Zwiększenie zakresu i dostępności świadczonych usług poprzez wprowadzenie nowych usług oraz zwiększenie dostępności do już świadczonych usług dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu medycznego.

UMiG Swarzędz o Diagnosis Cup

paź 22, 2019

Strefa Sportu Tenis & Fitness siódmy rok z rzędu zorganizowała turniej tenisowy dla amatorów. Tym razem zawodnicy stanęli w szranki na krytych kortach klubu 14 czerwca 2015, by wyłonić najlepszych spośród siebie.
Od rana na kortach w Klubie Strefa Spotu Tenis & Fitness rywalizowało 16 zawodników, nie tylko ze Swarzędza, ale również z Poznania, Stargardu Szczecińskiego i Inowrocławia. Rosnące zainteresowanie amatorskim tenisem cieszy.

Po zaciętych meczach rywalizację wygrali: Bartosz Dobroś zajmując pierwsze miejsce, Maciej Świentoń – miejsce drugie oraz Tomasz Rój, który uplasował się tym razem na najniższym stopniu podium.
Rywalizacja odbywała się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz, który ufundował piękny puchar, a nagrody w postaci dwóch kuponów na badania diagnostyczne o wartości 150 zł oraz kupon wart 460 zł dla zwycięzcy przekazał główny sponsor turnieju – Centrum Medyczne Diagnosis ze Swarzędza. Świetny catering natomiast zapewnił, po raz kolejny, Dworek Katarzynki.
Strefa Sportu zaprasza na kolejne turnieje tenisowe, a Diagnosis Cup – już za rok!

/Dominika Wójcik-Skolimowska/

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie


  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.