+48 61 875 54 08 | +48 503 803 909 | ul. Planetarna 15/3, 62-020 Zalasewo

„Rozszerzenie działalności przychodni specjalistycznej Diagnosis przez zakup specjalistycznego sprzętu”
Cel operacji: wsparcie zrównoważonego rozwoju z wykorzystaniem lokalnych zasobów poprzez zwiększenie dostępności i zakresu świadczonych usług medycznych dla ludności zamieszkałej na terenie gminy Swarzędz oraz innych gmin należących do obszaru Lokalnej Grupy Działania i przez to poprawę stanu zdrowia lokalnej społeczności.Rozszerzenie działalności przychodni specjalistycznej Diagnosis przez zakup specjalistycznego sprzętu
Przewidywane wyniki: Zwiększenie zakresu i dostępności świadczonych usług poprzez wprowadzenie nowych usług oraz zwiększenie dostępności do już świadczonych usług dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu medycznego.

ZAUFALI NAM

 Centrum Medycznym Diagnosis – zaufanie

Centrum Medyczne Diagnosis rozwija się dzięki wszystkim wspaniałym ludziom, z którymi współpracujemy. 

 

Centrum Medyczne Diagnosis rozwija się dzięki wszystkim wspaniałym ludziom, z którymi współpracujemy. Centrum Medyczne Diagnosis rozwija się dzięki wszystkim wspaniałym ludziom, z którymi współpracujemy.

Mamy świadomość, że każda firma to przede wszystkim zespół. Każdy nowy projekt to myśl, pomysł, inicjatywa… A nam zależy na inicjowaniu ciekawych wydarzeń, m.in. dlatego stworzyliśmy Fundację Diagnosis. Zależy nam również na nieustannym doskonaleniu naszej oferty, tak, by stać się najbardziej przyjaznym i profesjonalnym miejscem, do którego mogą trafić pacjenci.

 

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie


  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.