UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE

Ubezpieczenia zdrowotne w Centrum Medycznym Diagnosis

Nasza deklaracja współpracy i otwartości na nowe wyzwania dotyczy również poszukiwania wszelkich dostępnych metod, które pozwolą pacjentom naszego Centrum na kontakt ze specjalistami Diagnosis. Jedną z bardzo przyjaznych metod jest nawiązanie stałej współpracy między nami a wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, które działają w Polsce.

Należą do nich:

 • PZU
 • Compensa
 • Allianz
 • Inter Ubezpieczenia
 • SALTUS ZDROWIE
 • TU ZDROWIE.
 • POLMED

Mamy nadzieję systematycznie poszerzać tę ofertę współpracy z firmami, które oferują ubezpieczenia zdowotne.

Jak podaje Polska Izba Ubezpieczeń już ponad 750 tyś. osób korzysta z prywatnych ubezpieczeń medycznych a liczba ta z roku na rok wzrasta. Coraz wiecej osób decyduje się zapłacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne, by uniezależnić się od oferty NFZ i – przede wszystkim – unikać powszechnych w państwowej służbie zdrowia kolejek do specjalistów.

Wybór ubezpieczeń zdrowotnych na naszym rynku jest juz duży. My, jako Centrum Medyczne Diagnosis, nie sprzedajemy ich, jesteśmy natomiast placówką, która oferuje wysokospecjalistyczne konsultacje z lekarzami w oparciu o zawarte z firmami ubezpieczeniowymi kontrakty. Pacjent może korzystać z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów oraz nowoczesnego sprzętu jakim dysponujemy, zgodnie z warunkami prywatnego ubezpieczenia, które zawarł.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie


  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.