Zaufanie

Dolegliwości odczuwane przez Pacjenta powodują nie tylko dyskomfort fizyczny, ale są również powodem stresu, a nawet lęku. W procesie diagnozowania i leczenia staramy się go zredukować do minimum. Każdy Pacjent w trakcie konsultacji czy badania otrzymuje pełną informację na temat aktualnego stanu zdrowia, przyczyn swoich dolegliwości, dalszej diagnostyki i możliwości leczenia. Zależy nam na tym, aby Pacjent miał pewność, że wszelkie jego pytania i obawy dotyczące zdrowia nie pozostaną bez odpowiedzi. Dialog między Pacjentem a Specjalistą jest dla nas podstawą dobrej współpracy i budowania wzajemnego zaufania, tak cennego w procesie leczenia.

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzy grupa specjalistów i lekarzy najwyższej klasy. Rzetelnie przeprowadzone badania, trafnie i szybko postawiona diagnoza oraz skuteczne leczenie zgodnie z najnowszymi standardami wiedzy medycznej, to dla nas podstawa. Dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach, seminariach i konferencjach. Wiedza to jednak nie wszystko. Wspólnie tworzymy zespół specjalistów, którzy poza powołaniem do pracy w zawodzie lekarza, angażują się wsparciem i sercem.

Bezpieczeństwo

Jako doświadczeni praktycy rozumiemy, że jakość sprzętu używanego przy diagnozowaniu Pacjentów ma kluczowe znaczenie w ich dalszym leczeniu i powrocie do zdrowia. Dlatego w naszej klinice inwestujemy zarówno w ludzi, jak i w aparaturę medyczną. Dzięki temu nasi Pacjenci mogą czuć się w pełni bezpieczni. Zapewniamy im dostęp do nowoczesnych aparatów ultrasonograficznych, które regularnie poddawane są określonym atestom.

Odpowiedzialność

Zdrowie naszych Pacjentów jest dla nas najwyższą wartością. Dlatego nie tylko ich leczymy, ale także edukujemy i zapewniamy dostęp do szerokiego zakresu badań profilaktycznych. Pragniemy aby nasi Pacjenci coraz bardziej świadomie i odpowiedzialnie dbali o swoje zdrowie. Współczesna medycyna daje nam lekarzom największe wsparcie w postaci najnowszych badań i trafnych diagnoz. Niemożliwe dotąd, teraz jest codziennością w diagnostyce.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie


  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.