+48 61 875 54 08 | +48 503 803 909 | ul. Planetarna 15/3, 62-020 Zalasewo

„Rozszerzenie działalności przychodni specjalistycznej Diagnosis przez zakup specjalistycznego sprzętu”
Cel operacji: wsparcie zrównoważonego rozwoju z wykorzystaniem lokalnych zasobów poprzez zwiększenie dostępności i zakresu świadczonych usług medycznych dla ludności zamieszkałej na terenie gminy Swarzędz oraz innych gmin należących do obszaru Lokalnej Grupy Działania i przez to poprawę stanu zdrowia lokalnej społeczności.Rozszerzenie działalności przychodni specjalistycznej Diagnosis przez zakup specjalistycznego sprzętu
Przewidywane wyniki: Zwiększenie zakresu i dostępności świadczonych usług poprzez wprowadzenie nowych usług oraz zwiększenie dostępności do już świadczonych usług dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu medycznego.

O NAS – Centrum Medyczne Diagnosis

Centrum Medyczne Diagnosis to:

Zaufanie

Dolegliwości odczuwane przez pacjenta powodują nie tylko dyskomfort fizyczny, ale są również powodem stresu, a nawet lęku. W procesie diagnozowania i leczenia staramy się go zredukować do minimum. Każdy pacjent w trakcie konsultacji czy badania otrzymuje pełną informację na temat aktualnego stanu zdrowia, przyczyn swoich dolegliwości, dalszej diagnostyki i możliwości leczenia. Informacja ta podana jest w sposób jak najbardziej przystępny i zrozumiały dla pacjenta. Zależy nam na tym, aby miał on pewność, że wszelkie jego pytania i obawy dotyczące zdrowia nie pozostaną bez odpowiedzi.

Dialog między pacjentem a specjalistą jest dla nas podstawą dobrej współpracy i budowania wzajemnego zaufania, tak cennego w procesie leczenia.

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzy grupa lekarzy czujących odpowiedzialność z racji wykonywanego zawodu. Dlatego podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Chcemy, aby nasi pacjenci mieli pewność, że są diagnozowani i leczeni przez profesjonalistów, zgodnie z najnowszymi standardami wiedzy medycznej.

Wiedza to jednak nie wszystko. Wspólnie tworzymy zespół pasjonatów, którzy rozumiejąc swoje powołanie do pracy w zawodzie lekarza, angażują w niej również swoje emocje i serca.

Bezpieczeństwo

Jako doświadczeni praktycy rozumiemy, że jakość sprzętu używanego przy diagnozowaniu pacjentów ma kluczowe znaczenie w ich dalszym leczeniu i powrocie do zdrowia. Dlatego w naszej klinice inwestujemy zarówno w ludzi, jak i w aparaturę medyczną. Dzięki temu nasi pacjenci mogą czuć się w pełni bezpieczni. Zapewniamy im dostęp do nowoczesnych aparatów ultrasonograficznych marki PHILIPS, który regularnie poddawany jest określonym atestom.

Gwarantujemy, że nasi pacjenci trafią do wykwalifikowanych specjalistów, którzy w przyjaznej i miłej atmosferze, korzystając z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, pomogą im poznać przyczynę trapiących ich dolegliwości i znaleźć najlepszą drogę do poprawy samopoczucia.

Odpowiedzialność

Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najwyższą wartością. Dlatego nie tylko ich leczymy, ale także edukujemy i zapewniamy dostęp do szerokiego zakresu badań profilaktycznych. Każda wizyta pacjenta, który odwiedza naszą klinikę nie ze względu na odczuwane dolegliwości, ale ich brak – napawa nas radością. Oznacza to bowiem, że nasi pacjenci chcą coraz bardziej świadomie i odpowiedzialnie dbać o swoje zdrowie. Oznacza to również, że nasi pacjenci cieszą się z życia i kochają swoich bliskich, z którymi i dla których, chcą pozostać jak najdłużej w pełni sił.

Profilaktyka zdrowotna to dla nas szczególne wyzwanie i powód, dla którego stworzyliśmy Fundację Diagnosis. Pragniemy, by świadome działania profilaktyczne stały się częścią Waszego życia!

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie


  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.