+48 61 875 54 08 |  ul. Planetarna 15/3, 62-020 Zalasewo

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
„Rozszerzenie działalności przychodni specjalistycznej Diagnosis przez zakup specjalistycznego sprzętu”
Cel operacji: wsparcie zrównoważonego rozwoju z wykorzystaniem lokalnych zasobów poprzez zwiększenie dostępności i zakresu świadczonych usług medycznych dla ludności zamieszkałej na terenie gminy Swarzędz oraz innych gmin należących do obszaru Lokalnej Grupy Działania i przez to poprawę stanu zdrowia lokalnej społeczności.Rozszerzenie działalności przychodni specjalistycznej Diagnosis przez zakup specjalistycznego sprzętu
Przewidywane wyniki: Zwiększenie zakresu i dostępności świadczonych usług poprzez wprowadzenie nowych usług oraz zwiększenie dostępności do już świadczonych usług dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu medycznego.

Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologii w Katowicach

paź 14, 2022

Nasi Specjaliści dr n.med. Aneta Klotzka i dr n.med. Lidia Chmielewska – Michalak miały zaszczyt uczestniczyć i poprowadzić swój wykład w następujących wydarzeniach:
 • Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologii w Katowicach w dniach 22-24.09, wykład na temat:”Leczenie arytmii w różnych sytuacjach klinicznych”
 • Bałtyckich dniach Kardiologii w Szczecinie w dniach 30.09 – 1.10, wykład na temat: „Leczenie przeciwzakrzepowe i przeciwpłytkowe u pacjenta onkologicznego”
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie


  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.