Os. Sarmackie 1/4. 62-020 Zalasewo
+48 61 875 54 08 | +48 503 803 909
Aktualności

Serdecznie zapraszamy na współorganizowany przez nas I bieg im. hr. Augusta Cieszkowskiego

 

plakat bieg 28 05 2018 A3

Kopernikalia odbyły się w piątek 11.05. u naszych sąsiadów Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie. Nasze specjalistki przygotowały warsztaty dla dzieci i młodzieży.

Dr Marta Jokiel - fizjoterapeutka - zachęcała do poznawania własnego ciała, a dietetyczka Joanna Baran mówiła młodzieży o tym, jak ważne jest to co jemy.

 

Kapilaroskopia jest ważną metodą w diagnostyce objawu Raynauda,twardziny układowej,  zapalenia skórno-mięśniowego i innych układowych chorób tkanki łącznej oraz zaburzeń mikrokrążenia w przebiegu innych chorób wewnętrznych, neurologicznych czy dermatologicznych.

 Nasz specjalista dr Łukasz Czubaszewski , fizjoterapeuta i osteopata, przeszedł specjalistyczne szkolenia przygotowujące go do współpracy ze stomatologami, laryngologami, czy logopedami. 

 

"Mały olimpijczyk" to program, który powstał dzięki współpracy naszej Fundacji Diagnosis, Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz oraz Przemeka Walewskiego. Nasze chęci byłyby jednak niczym, gdyby nie wspaniałe dzieci - jesteśmy z nich dumni! Zapraszamy na relację w Telewizji Swarzędz.

 

Poland Running Academy  zorganizowała warsztaty, podczas których mieliśmy okazję porozmawiać o bieganiu. O tym jak odżywiać się, nawadniać się i regenerować mówił Krzysztof Janik z TORQ PolskaJak unikać kontuzji oraz jak dobrze i szybko je diagnozować? To tematy, które z kolei naszej specjalistce radiolog Arlecie Witkowskiej - Łuczak są bliskie. Chętnie dzieli się tą wiedzą

Drugiego maja nasze Centrum jest nieczynne, zapraszamy w innych terminach.

Strona 1 z 15