Os. Sarmackie 1/4. 62-020 Zalasewo
+48 61 875 54 08 | +48 503 803 909
Aktualności

Wystarczy chwila, wystarczy bezbolesne, krótkie badanie USG, które może uratować życie. Zadbaj o siebie - w naszym Centrum, USG piersi wykonują doświadczeni radiolodzy, którzy na co dzień pracują w szpitalu onkologicznym. Paweł Dworecki i Piotr Korman - nie przegapią najmniejszej zmiany. Zadbamy o Twoje zdrowie.

Nasz zespół to ludzie, którzy wciąż pracują nad sobą - szkolą się szukając sposobów, by jak najskuteczniej pomagać Pacjentom. To pasjonaci, dla których praca jest misją a nie poświęceniem...

Hipokrates1

Jesteśmy bardzo dumni:

- lek. med. Anna Wawrzyniak - Ortopeda Roku "Hipokrates Wielkopolski 2019"
- dr n. med. Marta Jokiel - Fizjoterapeuta Roku "Hipokrates Wielkopolski 2019".

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Wasze dziecko odczuwa niepokój, kiedy ma iść do szkoły? Obawiacie się, czy właściwie reagujecie na problemy swojej pociechy? Przeczytajcie artykuł, a jeśli macie wątpliwości to skorzystajcie z rady specjalisty! Stres dotyka nie tylko dorosłych, dzieci także silnie go odczuwają.

Niektórym naszym małym pacjentom najwyraźniej nudzi się już lato... W gorące dni taki bałwanek może nieść ochłodę, choćby w wyobraźni..., a dla nas, ten wyraz dziecięcej fantazji, to najpiękniejszy komplement - zostać ocenionym "na 6" przez dziecko to wspaniałe uczucie. Dziękujemy.

Kolejny raz nasza specjalistka radiologii lek. med. Arleta Witkowska-Łuczak wraz z ortopedą dr Pawłem Sokołowiczem prowadziła warsztaty "Iniekcje dostawowe w obrębie kończyny górnej i dolnej pod kontrolą usg‘’ w Instytucie Medycyny Praktycznej www.poznanlab.pl Wygłosiła ona wykład nt. podstawowych patologii stawów w badaniu usg i możliwości iniekcji z wykorzystaniem ultrasonografii. Następnie lekarze wspólnie prowadzili ćwiczenia nakłucia dostawowego na nieutrwalonych preparatach ludzkich.

Lek. med. Damian Bartkiewicz nowym członkiem sztabu medycznego "Kolejorza". Gratulujemy!

Strona 1 z 23