Os. Sarmackie 1/4. 62-020 Zalasewo
+48 61 875 54 08 | +48 503 803 909
Aktualności

1100 uczestników z całej Europy - wśród nich nasi radiolodzy Arleta Witkowska-Łuczak oraz Paweł Dworecki - wzięło udział w konferencji Europejskiego Towarzystwa Mięśniowo-Szkieletowego w Lizbonie. Jest to coroczna konferencja radiologów zainteresowanych diagnostyką Narządu Ruchu.

 

kongres lizbona2

Zapraszamy do lektury artykułu. Nasz specjalistka dermatologii dr n. med.Anna Hochół-Molenda udziela kilku ważnych porad.

Przedstawiamy Państwu naszą specjalistkę - lek. med. Annę Wawrzyniak, ortopedę, chirurga ręki, która została nominowana do nagrody "Hipokrates 2019" w kategorii ORTOPEDA ROKU. Przy okazji serdecznie zachęcamy do głosowania!

Przedstawiamy Państwu naszą fizjoterapeutkę - dr n.med. Martę Jokiel, która została nominowana do nagrody "Hipokrates 2019" w kategorii FIZJOTERAPEUTA ROKU. Przy okazji serdecznie zachęcamy do głosowania!

lek. med. Anna Wawrzyniak
w kategorii ORTOPEDA ROKU

Anna Wawrzyniak hipokrates

 

dr n.med. Marta Jokiel
w kategorii FIZJOTERAPEUTA ROKU

marta jokiel hipokrates

GRATULUJEMY. Głosujemy!

Szanowni Państwo, w dniu jutrzejszym nasze Centrum jest nieczynne, w piątek, 21.06., pracujemy od godziny 7:00 do 15:00, zapraszamy.

Zjazd odbywa się co trzy lata, a jego uczestnicy mają okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w radiologii i poszerzać wiedzę w zakresie badań głowy, szyi, brzucha, tętnic, narządu ruchu, piersi, czy wreszcie radiologii onkologicznej. Aktywny udział naszej specjalistki Arlety Witkowskiej-Łuczak w wykładach i panelach kolejny raz potwierdza jej chęć zdobywania wiedzy i dzielenia się nią. Jesteśmy dumni z naszych radiologów.

radiolog

Strona 1 z 22