Os. Sarmackie 1/4. 62-020 Zalasewo
+48 61 875 54 08 | +48 503 803 909
Aktualności

Ból barku to bardzo częsta dolegliwość. Jak mówi specjalistka radiologii Arleta Witkowska-Łuczak z Centrum Medycznego Diagnosis osoby z bólem barku to grupa pacjentów, którzy najczęściej zgłaszają się na usg narządu ruchu. Artykuł na ten temat można przeczytać na naszym blogu.

Jesteśmy dumni z naszych lekarzy, którzy wciąż się rozwijają. Jednym z 7 polskich uczestników prestiżowej edycji Paryskiego Międzynarodowego Kursu Chirurgii Barku był współpracujący z nami lekarz - Damian Bartkiewicz. W kursie o operacyjnym leczeniu złamań i protezoplastyce barku wzięło udział 600 uczestników.

Kurs prowadzili wyśmienici wykładowcy, a cenne doświadczenie i wiedza na temat leczenia leczenia urazów i choroby zwyrodnieniowej barku, z której skorzystał Damian Bartkiewicz na pewno wykorzystane zostaną w jego pracy z pacjentami.

Dla naszego zespołu praca to też pasja, dlatego chętnie inicjują i biorą udział w różnego typu szkoleniach, spotkaniach, czy konferencjach. 
Tym razem nasz fizjoterapeuta Michał Różanek odwiedził III Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, gdzie w ramach Dnia aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania, uczył młodzież jak zapobiegać urazom sportowym. 

Dziś, 1 lutego 2019 Centrum czynne jest do 18.00.

Bon podarunkowy Centrum Medycznego Diagnosis to doskonały pomysł na prezent dla seniorów.

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym - 24.12. - nasze Centrum jest nieczynne, natomiast 31.12. jesteśmy do Państwa dyspozycji od godziny 7.00 do 11.00 - laboratorium pracuje bez zmian. Zapraszamy!

Strona 1 z 18