Os. Sarmackie 1/4. 62-020 Zalasewo
+48 61 875 54 08 | +48 503 803 909
Aktualności - archiwum

Szanowni Pacjenci

W związku z zaistniałą sytuacją, informujemy, że zawieszamy naszą działalność do 29 marca w zakresie udzielania:

  • Wizyt lekarskich,
  •  Badań USG,
  •  badań laboratoryjnych,

będziemy dostępni dla pacjentów którzy chcieliby skorzystać z porady telefonicznej w zakresie: lekarza internisty, pediatry, alergologa, dermatologa, ginekologa, ortopedy.
Kontakt telefoniczny z nami będzie dostępny w godzinach 8:00 – 18:00.

Kiedy tylko możemy wspieramy inicjatywy związane z propagowaniem zdrowego stylu życia i profilaktyki. Tak było i w tym wypadku. Centrum Medyczne DIAGNOSIS po raz kolejny przekazało 3 zaproszenia na profesjonalne badania USG dla uczestników maratonu aerobikowego organizowanego przez KCSiR Oaza. 

Podczas Zimowego Maratonu Aerobikowego ćwiczyło ponad 150 osób! 

Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy brać w tym udział. 

 

Osoby, które wylosowały nasze kupony będą mogły wybrać sobie interesujące ich badanie ultrasonograficzne. 

Czy będzie to badanie USG piersi, czy też narządu ruchu, albo brzucha, czy też dopplerowskie USG tętnic - nasi  specjaliści radiolodzy dysponując nowoczesnym sprzętem są gwarancją najwyższej jakości usługi diagnostycznej.

 

 

 

Z radością wspieramy AZS Taekwondo Poznań! Do wylicytowania na Balu Charytatywnym przekazujemy zaproszenie na badania w ramach Pakietu „ZADBAJ O SIEBIE”. Zachęcamy do licytacji - dla zdrowia i dla sekcji taekwondo!

Z radością wspieramy AZS Taekwondo Poznań! Do wylicytowania na Balu Charytatywnym przekazujemy zaproszenie na badania w ramach Pakietu „ZADBAJ O SIEBIE”. Zachęcamy do licytacji - dla zdrowia i dla sekcji taekwondo!

Aneta Klotzka na co dzień pracuje w I Klinice Kardiologii Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego, ul. Długa w Poznaniu, Oddział Kardiologii. Tu zdobywa doświadczenie kliniczne, z którego już teraz będą mogli korzystać nasi pacjenci. W zakresie badań, które wykonuje Aneta Klotzka znajdują się między innymi: echokardiografia, kontrola stymulatorów, zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, intensywna opieka kardiologiczna, kardiologia wieku podeszłego.

Szczegółowych informacji na temat terminów przyjęć lekarki udziela nasza rejestracja.   

 

Krzesimierz Dąbrowicz zajmuje się schorzeniami z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w szczególności leczeniem urazów narządu ruchu, zmian zwyrodnieniowych stawów, chorób przeciążeniowych i opieką pooperacyjną. Na co dzień Krzesimierz Dąbrowicz pracuje na Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu z Pododdziałem Endoprotezoplastyki i Endoskopii Stawów w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, a także na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w tej samej placówce leczniczej.

 

Będzie przyjmował w naszym Centrum w piątki od godziny 16.00. Szczegółowych informacji udziela nasza rejestracja.

 

WSPÓLNIE DLA ZDROWIA DZIECI!

Dzięki współpracy Centrum Medycznego DIAGNOSIS z dyrekcją Szkoły Podstawowej w Wierzonce zorganizowaliśmy badania wad postawy dla najmłodszych uczniów tej szkoły. Specjalista ortopeda dziecięcy dr.n.med. Marek Tomaszewski przebadał 24 dzieci.

Aż u 9 z nich stwierdził takie wady jak np.: koślawość kolan, skrócenie jednej z kończyn, wady klatki piersiowej (szewska), czy wady kręgosłupa. Ta diagnoza pozwoli rodzicom tych dzieci podjąć właściwe działania.Część naszych gości została skierowana na ćwiczenia z gimnastyki korekcyjnej, u innych zalecono wkładki ortopedyczne oraz basen. Piątka dzieci ma ponownie zgłosić się do nas za 3 m-ce a czworo za 6 m-cy. Dzięki temu spotkaniu jedno z dzieci już wie, że powinno odwiedzić dermatologa.

To bardzo ważne, by na etapie wczesnoszkolnym dzieci przeszły takie specjalistyczne badanie, okazuje się bowiem, że niestety wady postawy dotyczą blisko połowy małych pacjentów. A te wady wcześnie zdiagnozowane, w ogromnym zakresie można skorygować. I z tego się cieszymy. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy osiągnąć wiele!

Chcemy wpierać WOŚP i pomoc zadbać Orkiestrze o dzieci i seniorów w Polsce!

Na licytacje w Swarzędzu, Kostrzynie i Kórniku przekazaliśmy zaproszenia na badania diagnostyczne.
W Swarzędzu to pakiet "Zadbaj o siebie" o wartości 340 zł, w Kostrzynie i Kórniku - po 3 zaproszenia na wysokospecjalistyczne badania USG - każde o wartości 100-140 zł w zależności od wyboru typu badania.

 Zapraszamy do wspólnego "grania"!

WOSP Swarzędz
WOSP Kórnik

Nie zapomnijcie Państwo tylko o tym, by zaplanować badania profilaktyczne oraz jeszcze większą troskę o swoją kondycję fizyczną i psychiczną!

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w Wigilię i Sylwestra nasza placówka będzie nieczynna.

Wyjątkowo w przerwie świątecznej laboratorium czynne jest we wtorek 29.12 od godz. 7.30 - 9.30.

Przypominamy jednocześnie, że od nowego roku nasze laboratorium będzie czynne, prócz sobót, jeszcze w środy.

 Od 13.01 w każdą środę w godzinach 7.00- 9.30, soboty bez zmian.