Os. Sarmackie 1/4. 62-020 Zalasewo
+48 61 875 54 08 | +48 503 803 909
Aktualności

Centrum Medyczne Diagnosis wraz z Przemysławem Walewski są współorganizatorami pionierskiego projektu " I Ty możesz zostać mistrzem".

Nasza inicjatywa - dzięki współpracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz - zaowocowała stworzeniem niezwykłej sportowej propozycji dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy na wizyty u naszej nowej specjalistki w dziedzinie alergologii dziecięcej - dr n.med. Katarzyny Wysockiej-Gryczki. Pacjentów przyjmować będzie w czwartki od godz.13.00 po uprzedniej rejestracji.

 

W minioną sobotę, 27.01, nasza specjalistka radiolog Arleta Witkowska-Łuczak przeprowadziła kurs dotyczący diagnostyki RTG w schorzeniach układu mięśniowo-szkieletowego dla Centrum Fizjoterapii i Terapii Manualnej KORE. Jest nam niezwykle miło, że jej zaangażowanie i wiedza zostały docenione, szczerze dziękujemy za wiele ciepłych słów, które padły. Nasi specjaliści często dzielą się swoją wiedzą, a my jesteśmy z nich bardzo dumni.

Bardzo dziękujemy Pani dr n.med. Małgorzacie Chochowskiej za zaproszenie i wspaniałą atmosferę.

 

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY gra po raz 26. My też pragniemy włączyć się i dlatego przekazaliśmy na swarzędzką licytację pakiet ZADBAJ O SIEBIE o wartości 340 zł.

W skład pakietu wchodzą:
• podstawowe badania laboratoryjne (morfologia, mocz, OB, glukoza, cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy, hormon TSH);
• USG jamy brzusznej;
• pomiar ciśnienia tętniczego i wagi ciała;
• EKG spoczynkowe;
• konsultacja internisty.

Zapraszamy do licytacji Dla noworodków.

Czy można przecenić profilaktykę zdrowotną? Czy można okazać najbliższym więcej zainteresowania niż poprzez troskę o ich zdrowie? Przyznacie - chyba nie...

Dlatego podaruj Babci i Dziadkowi nasz bon podarunkowy na wybrane przez Ciebie badania. To naprawdę świetny prezent!

 

2 edytowalny 1

 

3 edytowalny 1

 

Nasi specjaliści zajęli doskonałe drugie miejsca w województwie w swoich kategoriach: Anna Wawrzyniak - ORTOPEDA ROKU oraz Arkadiusz Spychała - CHIRURG ROKU. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również wszystkim, którzy zagłosowali na naszą placówkę, co ostatecznie przełożyło się na zaszczytne 4 miejsce w powiecie poznańskim.

 

Hipokrates OrtopedaHipokrates Chirurg

 

Centrum Medyczne Diagnosis wraz z Fundacją Diagnosis stara się brać czynny udział w życiu społecznym Swarzędza. Sport jest tym elementem, który doskonale wpisuje się w ideę zdrowego stylu życia, który wspieramy, jak tylko możemy.

Strona 1 z 13